1. Anasayfa
  2. GADGET
  3. Teknoloji
  4. Kulaklık

Kulaklık

Hayatın ritmini her an hissetmeni sağlayacak kulaklık ürünleri Vakkorama koleksiyonunda yer alıyor. Rengarenk tasarımları ve son teknoloji özellikleri ile beğeni kazanan kulaklıklar, hem kablolu hem de kablosuz çeşitleri ile seni bekliyor. Spor yaparken, film izlerken ya da çalışırken müzik dinlemeni sağlayan kulaklıkların yanı sıra telefon ile konuşmana yardımcı olacak mikrofonlu ürünler de modeller arasında kendine yer buluyor. 

Kablosuz kulaklık ürünleri, Bluetooth bağlantısı ile çalışıyor. Kullanıcıları kablo kargaşasından kurtaracak kablosuz kulaklıkların erişim menzili 10 metreyi buluyor. Kulak içine yerleşen kulaklıklar, yedek uçları sayesinde kulağa en uygun boyutta aparat takılarak kullanıma hazır hale geliyor. Kulağa tam oturduğu için aktivite anında bile düşmeden kullanıcılara eşlik eden kulak içi kulaklıklar, dahili depolama imkanı da tanıyor. Bluetooth versiyonu ve uyumluluk için kulaklıkların ürün detaylarından bilgi alınabiliyor. Kulaklıklar, şarj edilebilir bataryalı özelliği ile kısa sürede enerji ile doldurularak uzun süre aralıksız kullanımı mümkün kılıyor. Kesintisiz müzik ve iletişim ile kullanıcılar hayata bağlanıyor. 

Birbirinden Renkli Kulaklık Modelleri 

Kulaklık modelleri, headset kulaklıklarla opsiyon kazanıyor. Baş üstünden geçen özel tasarım bandı ile kaymadan, düşmeden, rahatlıkla kullanılan headset modeller, rengarenk işlemeler ve dokuma ipliklerle süslü görünümleri sayesinde imajını tamamlıyor. Örme kılıflar sayesinde kulaklıkların kablolarının kırılması ve kıvrılması önleniyor. Kablolu kulaklıklar; tüm akıllı telefon, bilgisayar ve tabletlere uyum gösteriyor. Mikrofon, control talk (uzaktan kumanda) ve katlanabilir özellikler headset ürünlere kullanışlılık kazandırıyor. 

Kulaklık ürünlerinde kablo koruyan özel kılıflar bulunabiliyor. Kılıflar sayesinde darbelerden korunan, karışmadan çantada taşınabilen kulaklıklar, uzun süre sorunsuz kullanılabiliyor ve şık görünüyor. Sen de hem şık bir aksesuar hem de kullanışlı bir yardımcı olan teknolojik ürünler arasından dilediğini seçebilir, Vakkorama'nın canlı ve enerjik ürünleri ile hayatını renklendirebilirsin.

Filtre
28 ürün bulundu
SORT
3 4
Vakkorama App
VAKKORAMA
ON THE GO.
Vakkorama App
  • Vakkorama Google Play
  • Vakkorama AppStore
ÜYE OL Vakkorama yeniliklerinden ve özel fiyatlardan ilk sen haberdar ol. Hemen üye ol! ÜYE OL
TAKSİT SEÇENEKLERİ