1. Anasayfa
  2. Erkek
  3. Aksesuar
  4. Kravat/Papyon/Mendil

Kravat/Papyon/Mendil

Vakkorama, moda trendlerini stiline taşıyacak kravat ve papyon tasarımlarını bir arada bulunduruyor. Modern çizgisi ve renkli tasarım özellikleri ile fark yaratan erkek aksesuarları, kravat/papyon ürünlerini klasik giyime ait olmaktan çıkarıyor. Günlük hayatta da rahatlıkla kullanılabilecek modeller, klasik desenlerin yerine minimalist nüanslar, özel tasarım desenler ve yenilikçi kumaşlar sunuyor. 

Kravat modelleri, hem kesimleri hem de desenleri ile genç erkekleri kravat ile barıştırıyor. Üzerinde galaksi desenleri bulunan rengarenk bir aksesuarı veya düz rengini dokulu kumaşla buluşturan sade bir papyonu koleksiyonda bulabilirsin. Hem klasik hem slim kravat kesimlerinin yanı sıra yuvarlak veya keskin hatlı papyon modellerine de Vakkorama koleksiyonundan ulaşabilirsin. 

Yeni Sezonun En Trend Tasarımı Kravat ve Papyon Modelleri

Son yıllarda hızla yükselen ve yeni sezona da imzasını atan papyon ve kravat çeşitleri, şimdi yalnız gömlek modelleri ile değil, yakalı tişörtlerle de kullanılıyor. Birkaç yıl öncesine kadar yalnızca takım elbiseler ve kumaş erkek pantolon gibi klasik kıyafetlerle tercih edilen aksesuarlar artık günlük giyimin parçası haline geliyor. Jean pantolon veya klasik bir şort ile beraber kullanılan papyonlar, eğlenceli ve dikkat çekici bir tarzın sinyalini veriyor. 

Düz kravatlar veya modern üçgen kravat bağlama şekline uygun ince kesimler kullanıcıların zevk ve ihtiyaçlarına yanıt veriyor. Baskılarla desenlenen kravatların üzerinde rengarenk şekilli balonlar, Piri Reis'in haritası gibi klasikleşmiş desenler görmek mümkün oluyor. Vakkorama kravat ve papyonlar dört mevsim kullanılabiliyor. Aksesuarlar, klasik bir takımlamayı farklı bir renkle tamamlamak veya spor giyimi zıt bir tasarımla canlandırmak için tercih edilebiliyor. Giyim stiline aksesuarlarla hareket katmak isteyenlerdensen sen de hem yazlık hem de kışlık giyimini dinamik ve genç tasarımlarla süsleyebilir, bakışları üzerine toplayabilirsin.

Vakkorama App
VAKKORAMA
ON THE GO.
Vakkorama App
  • Vakkorama Google Play
  • Vakkorama AppStore
ÜYE OL Vakkorama yeniliklerinden ve özel fiyatlardan ilk sen haberdar ol. Hemen üye ol! ÜYE OL
TAKSİT SEÇENEKLERİ