1. Anasayfa
  2. GADGET
  3. Hobi / Oyun
  4. Kitap / Dergi

Kitap / Dergi

Stilini canlı ve dinamik kılan Vakkorama; yaşamına da minik dokunuşlar katmayı ihmal etmiyor. Ev dekorasyonundan mutfak kültürüne, hobilerden tarihi bilgilere kadar birçok farklı alanda sana ilham verecek kitap çeşitleri, kütüphanende yer almayı bekliyor.

Hayatın her yerinde sana lazım olacak bilgileri taşıyan kitaplar, seni yeni bir dünyaya taşıyor. Hayal gücünü kuvvetlendirmenin yanı sıra, verdiği bilgilerle hayatını kolaylaştıracak kitaplar ile hem kelime haznen hem hayal gücün hem de bilgilerin ikiye katlanıyor. Tüm dünyada beğeniyle okunarak okurlarına ilham vermiş kitaplar; dikkatle seçilen konuları, akıcı, yalın ve sıkmayan anlatımlarıyla tam puanı hak ediyor. Başucu kitabı değerindeki İngilizce kitaplar, verdiği bilgiler ve sana kattıklarıyla âdeta yeni bir bakış açısı kazanmanı sağlıyor.

İçinde Kendini Bulacağın En Güncel Kitap Sayfalarını Vakkorama ile Çevirmeye Hazır mısın?

Moda, mutfak, tarih, coğrafya, eğlence, hobi ve oyun… Yaşamın her yerinden daha önce hiç duymadığın bilgileri bir arada toplayan güncel kitaplar, içerisinde senden ve yaşamdan bir parça barındırıyor. Güncel olmaları sebebiyle günümüz dünyasına ayna tutan kitaplar, bir kılavuz değeri taşıyor.

Birçok farklı alan ve konuda yazılmaları ile geniş bir hedef kitleye hitap eden kitapların renkli sayfaları ise gözlerini yormuyor, okurken sıkılmanı önlüyor. Kitabın konusu akabinde seçilen birbirinden başarılı- profesyonel fotoğraflar, seni kitabın içerisine daha çok dâhil ediyor. Böylece keyifli vakit geçirirken okuma alışkanlığın da artıyor. Alanında uzman yazarların kaleminden çıkan eserler kütüphanende yer almak için seni bekliyor. Renkli ve ilgi çekici kapakları, şık tasarımları, akıcı anlatımları ile hiç sıkılmadan okuyabileceğin kitaplar; okuma saatlerini taçlandıracak. Tüm kreasyonlarıyla senin için en iyisini sunarak stilini güçlendiren Vakkorama, bu defa sana ilham verecek kitaplarla hayatına yön veriyor. 

Vakkorama App
VAKKORAMA
ON THE GO.
Vakkorama App
  • Vakkorama Google Play
  • Vakkorama AppStore
ÜYE OL Vakkorama yeniliklerinden ve özel fiyatlardan ilk sen haberdar ol. Hemen üye ol! ÜYE OL
TAKSİT SEÇENEKLERİ