• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
MINOA

Europe : Around The World In 125 Years

340,00 514,00

BEDEN:

Lütfen beden seçimi yapınız.

BOYUT:

Lütfen boyut seçimi yapınız.

ÜRÜN ALIŞVERİŞ SEPETİNİZE EKLENDİ.

BULUNDUĞU MAĞAZALAR

MINOA

Europe : Around The World In 125 Years

340,00 514,00

BEDEN:

ÜRÜN DETAY

  • Ürün Kodu: M868238526007
  • Ürün Detayı:
    Beş yıldan fazla bir süredir, National Geographic dergisi, okurlarına dünyanın dört bir yanını ve en derin okyanusları kapsayan inanılmaz fotoğrafçılık ve sürükleyici hikayelerle göz kamaştırdı ve eğitti. 125 Yılda dünyanın dört bir yanındaki anıtsallığımızdan esinlenen bu cilt, neredeyse 40 yeni fotoğraf da dahil olmak üzere doğrudan National Geographic tarihi arşivlerinden alınan 200'den fazla büyüleyici görüntüyü seçiyor. Seyahat, tarih, kültür, sosyal belgesel ve konservasyondan geçen bu özet, Avrupa'nın ruhuna ve çeşitliliğine nefes kesen bir saygı ve dünyanın en ünlü fotoğraf dergisine eşsiz bir övgüdür. deneme, ortamın teknik sınırlarını sürekli zorlarken, milyonlarca sadık okuyucusunu hem eğlendirmek hem de aydınlatmak için. Zaman ve uzayda geçen kıtalararası yolculuğumuz, Finlandiya'nın karla kaplı zirvelerinden İbiza'nın köpüklü köpük partilerine, Yunan Adaları'nın sakin mavi sularından Güney Fransa'nın Lascaux mağara resimlerine kadar, Avrupa'nın her köşesine yayılıyor. Yıldırımın volkanın bulutlarından diğer dünyevi mor tonlarda dalgalandığı İzlanda'daki Surtsey'in saç dökülmesine şahit oluyoruz; Rusya'nın Volgograd pazarında çiçekler ve eşarplarla sarılmış kafalar arasında kendimizi kaybetmek; ve Bernese Oberland'daki bir yarık boyunca dağcıların arkasında dikkatle yürümek. Yol boyunca, Paris, Roma, Berlin, Londra, Viyana, Stockholm, Moskova ve diğerleri de dahil olmak üzere dünyanın en büyük şehirlerinden bazılarının kültürünü özümsüyoruz.Ulusal Coğrafi: Avrupa, değerli yolculuğunda nihai yolculuğunda hiç taş bırakmaz Avrupa kıtasının mücevherleri ve gizli yönleri. Anımsatıcı erken siyah beyaz resimlerden, otokromlara, Kodachromes'in altın çağından dijitale, bu hem fotoğraf gücünün bir kutlaması hem de Avrupa ruhuna eşsiz bir yolculuk.Ciltli Biçimi Biçimlendir | 336 sayfaBoyutlar 269 x 374 x 38.1mm | 3,578gYayın tarihi 04 Aralık 2017Yayın Şehir / Ülke Köln, AlmanyaDil ingilizceOrijinal Kod: 9783836568807Ürünün değişim ve iadesi yoktur.

İADE & DEĞİŞİM

DEĞİŞİM PROSEDÜRÜ

Vakkorama Online Shop'tan satın aldığınız ürünlerin değişim işlemlerini mağazalarımızdan gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemizden satın aldığınız ürünlerin değişimi Online Shop birimimiz aracılığıyla yapılamamaktadır. Kozmetik, gıda, abiye, iç giyim, mayo/bikini, takı aksesuar ürünlerinde, gözlüklerde ve aksesuarlarda değişim yapılamamaktadır.

İADE PROSEDÜRÜ

Satın aldığınız ürünü, fatura tarihinden itibaren 30 gün (1 ay) içerisinde faturanız ile birlikte tarafımıza anlaşmalı kargo firmalarımız ile göndererek iade edebilirsiniz. Kozmetik, gıda, abiye, iç giyim, mayo/bikini, takı aksesuar ürünlerinde, gözlüklerde ve aksesuarlarda iade yapılamamaktadır.

DETAYLI BİLGİ