1. Anasayfa
  2. Kadın
  3. Giyim
  4. Tulum

Kadın Tulum

Vakkorama, kadın stiline dinamizm kazandıran tulum modelleri ile yaşamın her alanında rahat ve enerjik bir görünüm sergilemeni sağlıyor. Yeni sezona dikkat çekici tulum modelleri ile damga vuran koleksiyon, hem gece hem de gündüz kullanabileceğin birbirinden eşsiz tasarımlardan oluşuyor. Ay ışığının parıltısından ve doğanın sınırsız enerjisinden aldığı ilhamı kumaşlarına yansıtan Vakkorama, genç kadınlara ay ışığının gücünü, ışıltısını ve gerektiğinde romantizmini katıyor. Yenilikçi koleksiyon, arkadaş buluşmalarında rahat ve özgür, eğlenceli etkinliklerde özgün ve sofistike, konserlerde göz alıcı ve zamansız bir tarz yaratacağın modeller sunuyor.

Şehirli kadının güçlü, dinamik ve sofistike tarzını tamamlayan tulum modelleri; farklı uzunluk, kesim, renk ve desenleri ile trendlere damga vuruyor. Göz alıcı parlaklıktaki kumaşların ve stiline cool bir hava katacak desendeki modellerin bulunduğu koleksiyon, zamana ve mekana uygun olarak karakterini ortaya koyabileceğin seçenekler sunuyor. Vakkorama, yenilikçi ve özel tasarım takı modelleri ile tulumunu tamamlama imkanı verirken, seyahatlerinde kullanabileceğin farklı renk ve tarzdaki sırt çantası modelleri ile de kendi stilini yaratmana olanak tanıyor.

Göz Alıcı Tasarımların Her Biri Dolabının Vazgeçilmezi Olsun

Yeni koleksiyonundaki tulum modelleri ile yaşamın farklı alanlarına dinamizm katmayı hedefleyen Vakkorama, arkadaş buluşmalarında, partilerde ve konserlerde rahat ve özgür bir stil yaratmanın da önünü açıyor. Zamana uygun, zevkine ve ihtiyaçlarına cevap veren seçenekler doğanın güçlü enerjisiyle birleşerek genç ve hareketli tarzını ortaya çıkarıyor. Gümüş rengin ay ışığını yansıtan gösterişteki tasarımları ve doğadan esinlenerek tasarlanan sportif modeller, dolabının vazgeçilmezleri oluyor. Tulum koleksiyonunda dinamizm ve rahatlığı stiline yansıtan Vakkorama, zamansız ve trendleri yansıtan modelleri ile farkını ortaya koyuyor. Enerjik detayları ile kaliteyi yansıtan koleksiyon; genç, eğlenceli ve güçlü kişiliğini tamamlıyor.

Vakkorama App
VAKKORAMA
ON THE GO.
Vakkorama App
  • Vakkorama Google Play
  • Vakkorama AppStore
ÜYE OL Vakkorama yeniliklerinden ve özel fiyatlardan ilk sen haberdar ol. Hemen üye ol! ÜYE OL
TAKSİT SEÇENEKLERİ