1. Anasayfa
  2. Kadın
  3. Çanta
  4. Sırt Çantası

Kadın Sırt Çantası

Her stile adapte olabilmesi ve kullanım kolaylığıyla dikkat çeken sportif tavırlı sırt çantaları Vakkorama'nın renkli dokunuşunda hayat buluyor. Hem günlük giyim hem de spor giyim tarzlarında tamamlayıcı olan sırt çantaları kullanım kolaylığı ve işlevselliklerinin yanı sıra estetik görünümleri ile de hayatına renk katacak. Çanta kuşkusuz her kadının en önemli aksesuarı. Klasik kol çantaları kadar modern görünümü, retro çizgileri ve renkli detayları ile sırt çantaları da günlük giyiminin tamamlayıcı bir tasarımı olarak ön plana çıkıyor. Çanta modellerinin rahatlığı ve ergonomik yapısı da göz dolduruyor.

Rahatlık ve Şıklık Sevenlere Vakkorama Sırt Çantası Modelleri

Vakkorama’nın kadın şıklığındaki yepyeni vizyonu ile hem rahat hissetmek hem de şık görünmek mümkün. Günlük kullanımda her çeşit pantolonla ve hatta etek ve elbiselerle tercih edebileceğin sırt çantaları ile özgürlüğün tadını yeniden hissedeceksin. Şıklığı ve rahatlığı bir arada yaşayabilmek için küçük dokunuşlar gerekli. Vakkorama da tam olarak bunu yapıyor. Günlük spor ayakkabılarınla, kot veya casual pantolonunla çok enerjik hissedebilirsin. Ahengi sağlayacak ve sana enerjik bir görünüm verecek renkli bir sırt çantası ile veya daha koyu tonlarda, tamamlayıcı bir görünüm sağlayan sırt çantası modelleri ile kendine özgü estetik çizgini yakala! Modern veya retro, küçük veya salaş… Her zevke göre muhteşem sırt çantası tasarımları Vakkorama’da!

Özellikle gündelik hayat içindeyken şıklıkla beraber rahatlık da önemli. Birçok farklı ürün ile uyumlu bir görünüm sağlayabilen sırt çantaları günlük hayatta kurtarıcın olabilir. Örneğin, giyeceğin kot şort ile Vakkorama sırt çantan, günü kurtarmakla kalmayıp güzelleştirecektir. Benzersiz estetiği, göz kamaştıran renkleri ve modern çizgileri ile Vakkorama sırt çantaları vazgeçilmezin olmaya aday. Her beklenti ve giyim tarzı için Vakkorama koleksiyonu olağanüstü bir deneyim vadediyor.

Filtre
75 ürün bulundu
SORT
3 4
Vakkorama App
VAKKORAMA
ON THE GO.
Vakkorama App
  • Vakkorama Google Play
  • Vakkorama AppStore
ÜYE OL Vakkorama yeniliklerinden ve özel fiyatlardan ilk sen haberdar ol. Hemen üye ol! ÜYE OL
TAKSİT SEÇENEKLERİ