1. Anasayfa
  2. Kadın
  3. Aksesuar
  4. Saat

Saat

İnsan yaşantısında oldukça önemli bir yere sahip olan saat, aynı zamanda kıyafetleri tamamlayan bir aksesuar olarak da kadın giyiminde önemli rol oynuyor. Benzersiz bir tarz yaratmak konusunda yılların deneyimini kendine özgü tasarımları ile birleştiren Vakkorama, her tarza uygun saat modelleri ile modern dünyanın moda trendlerine yön vermeyi başarıyor.

Bileklerini süslemek için kullanabileceğin kol saati, aynı zamanda karakterini ve kişiliğini ortaya koymana aracılık ediyor. Dinamik ve seçkin bayan saat modelleri ile trend bir görünüm kazanmana yardımcı olan Vakkorama, kendi benzersiz stilini ortaya koymanı sağlıyor. Kadın aksesuar dünyasında farklı ve özel bir yere sahip olan kol saati, giyim tarzın ile kendini ifade edenlerin aksesuarı olarak ön plana çıkıyor ve seçkin tasarımları ile moda trendlerinde söz sahibi olan Vakkorama ayrıcalığını yaşatıyor. Görüntüsü ile olduğu kadar fonksiyonelliği ve üretiminde kaliteli materyal kullanmanın gerekliliği ile ön plana çıkan tasarımlar, sağlamlığı ile de göz dolduruyor.

Şık Görüntünün En Özel Detayı Kol Saatleri

Günlük hayatta ve özel gecelerde şıklığın göstergesi olarak kullanılan takı modelleri ile takımladığınız Vakkorama bayan saat modelleri, iç dünyanı ve kişiliğini yansıtarak moda trendlerinde yerini almanı sağlıyor. Şıklığın detaylarda gizli olduğunu fark etmeni sağlayan marka, tasarladığı yeni modeller ile sıra dışı bir çizgi yaratmana imkan veriyor. İş yeri için kullandığın klasik kıyafetlerin ile metal ya da gümüş kordonlu bir saat kullanarak kıyafetine ciddi bir hava katabilir ya da eşofmanınla birlikte renkli kauçuk kordona sahip bir saat takarak dinamik bir görünüm yakalayabilirsin. Günlük yaşamda giydiğin kıyafete uygun deri ya da kumaş kordona sahip bir saat tercih ederek kendine özgü bir stil oluşturabilirsin. Özel gece ve davetlerde ise ince kordon tasarımına ve giydiğin abiye ile uyumlu renklere sahip saat modellerini tercih edebilir, bileklik ile birlikte şık ve dinamik görünümünü güçlendirebilirsin.

Marka
Filtre
0 ürün bulundu
SORT
3 4
Vakkorama App
VAKKORAMA
ON THE GO.
Vakkorama App
  • Vakkorama Google Play
  • Vakkorama AppStore
ÜYE OL Vakkorama yeniliklerinden ve özel fiyatlardan ilk sen haberdar ol. Hemen üye ol! ÜYE OL
TAKSİT SEÇENEKLERİ