1. Anasayfa
  2. Kadın
  3. Aksesuar
  4. Kemer

Kemer

Yeni sezon kadın kıyafeti ve aksesuar koleksiyonları, canlı tarzını zarif hatlarla tamamlıyor. Klasik ve spor tüm kıyafetleri kendi zevkin doğrultusunda takımlayabilirsin. Bunun için en büyük yardımcın olan aksesuarlar yine elinin altında. Saç tokası, küpe, kolye, bilezik gibi vazgeçilmez aksesuarlar ile birlikte kıyafetini tamamlamak için Vakkorama'dan seçtiğin kemer, ayakkabı ve çantalar, enerjik tarzını öne çıkarıyor. Kadın kemer modelleri, kimi zaman giydiğin tek parça elbiseyi kıvrımlı göstermek kimi zaman spor ve yüksek bel bir pantolonun üzerinden belini sararak kum saati görünümü ile silüetini daha da zarif hale getirmek için oldukça kullanışlı.

Minimal tasarımlar, bele oturan ince stiller, gizli ya da işlenmiş detaylı tokalar ile koleksiyondaki tüm kemer modelleri çok şık. Kıyafetini tamamlayacağını düşündüğün tasarımlar arasında Vakkorama'da kendine uygun bir model bulman mümkün. İncecik deri tasarımlar ya da kalın tokalı ve jean üzerine takılan modeller, kıyafetlerin enerjisini ve gücünü stiline yansıtacak.

Klasiklerden Spor Bir Tarza Tüm Kemer Modelleri Vakkorama'da

Yüksek belli eteklerden düşük bel jean pantolonlara kadar tüm kıyafetlerin için sunulan kadın kemer modelleri, enerjik ve hareketli duruşuna Vakkorama damgasını vuracak. Birçok kıyafetle rahatlıkla kullanabileceğin kadın kemer modelleri, her tarz ile tamamlanabiliyor. Bu kemerleri hangi model kıyafetle denersen dene takımlamanla göz kamaştıracaksın. Üzeri çeşitli süslerle kaplı kemerlerden sade incecik modellere kadar tüm tasarımlar beğenine sunuluyor. Klasikler, işlemeli detaylar, metalik tokalar, deri yüzeyler ile kendi tarzının bir çok alternatifini oluşturabilirsin. 

Ofiste ya da şık bir yemeğe katılırken bir triko pantolon üzerine giydiğin gömlek ya da bluz ile bel hatlarını ortaya çıkaran kemer, enerjik ve yenilikçi duruşunu ifade ediyor. Arkadaşlarınla birlikte hareketli bir gün geçirmek için ise denim etek ile kullanacağın kemerler seni bekliyor. Tüm aksesuarlar ve kemer modelleri, canlı bir ifadenin yanı sıra şıklığından ödün vermeyen Vakkorama kadınını anlatıyor.  

Vakkorama App
VAKKORAMA
ON THE GO.
Vakkorama App
  • Vakkorama Google Play
  • Vakkorama AppStore
ÜYE OL Vakkorama yeniliklerinden ve özel fiyatlardan ilk sen haberdar ol. Hemen üye ol! ÜYE OL
TAKSİT SEÇENEKLERİ