1. Anasayfa
  2. Kadın
  3. Çanta
  4. Cüzdan

Kadın Cüzdan

Modanın belirleyici markalarından olan Vakkorama, kadın ve erkek giyiminin tamamlayıcısı olan aksesuar seçeneklerini zengin içerikli koleksiyonlarla sunuyor. Sportif, klasik ya da casual giyim tarzları ile kusursuz uyum sağlayan aksesuarlar, modanın en son trendlerinden ilham alınarak tasarlanıyor. Modern kadınların ve şehirli erkeklerin giyim tercihlerini en mükemmel biçimde karşılayan ürünler, Vakkorama ürün seçkisinde geniş bir yer buluyor. 

Yeni sezonun en çok tercih edilen cüzdan modelleri, tüm kıyafet takımlamaların için tercih edebileceğin capcanlı ve enerji dolu tasarımları içeriyor. Özgürlüğüne düşkün ve fark yaratmayı seven dinamik gençlerin beğenisini kazanan trend cüzdan modelleri, göz alıcı renk ve desenleri ile öne çıkıyor. Kadınlar için tasarlanmış birbirinden şık ve modern cüzdanları, Vakkorama imzasını taşıyan kadın çanta modelleri ile birlikte kullanarak büyüleyici stilini gözler önüne serebilirsin.

Sana Özel Tasarlanmış Kadın Cüzdan Modelleri ile Farklılığı Yaşa

Özel tasarımları ile zarif, estetik ve elegan bir tarzı yansıtan kartlık modelleri, Vakkorama tarzını belirgin biçimde ortaya koyuyor. Kredi kartlarını bir arada tutmanın en şık hali olan kartlıklar, fermuarlı ya da fermuarsız seçenekleri ile göz kamaştırıyor. Cüzdan koleksiyonunda yer alan ve erkekler için tasarlanmış kartlık çeşitleri, kolayca cebine sığabilecek kadar şık ve ince çizgilere sahip. Pratik kullanım avantajları ve elegan bir stile sahip olan Vakkorama kartlık modelleri, ayrıcalıklı kumaş dokusu ve farklı materyallerle tasarlanıyor. 

Cüzdan koleksiyonunda yer alan ürünler, çok bölmeli ya da daha minimal ebatlarla tasarlanmış çeşitleri içeriyor. Uzun ve çok bölmeli cüzdan modelleri; kredi kartlarından kartvizitlere, kimlik ve fotoğraflar için ayrılmış geniş bölmelerden gizli saklama bölmelerine kadar birçok farklı kullanım alanı bulunduruyor. Ayrıcalıklı fiyatlarla sahip olabileceğin Vakkorama cüzdan modelleri, özgür ve şık tarzını yansıtman için davetkar bir stile sahip.

Vakkorama App
VAKKORAMA
ON THE GO.
Vakkorama App
  • Vakkorama Google Play
  • Vakkorama AppStore
ÜYE OL Vakkorama yeniliklerinden ve özel fiyatlardan ilk sen haberdar ol. Hemen üye ol! ÜYE OL
TAKSİT SEÇENEKLERİ