1. Anasayfa
  2. Kadın
  3. Çanta
  4. Çanta Aksesuarları

Kadın Çanta Aksesuarları

Vakkorama çanta aksesuarları, çantalarını benzersiz tasarımlara dönüştürüyor. İster spor ister abiye her zevke hitap eden çanta tasarımlarıyla birlikte kullanılabilen aksesuarlar koleksiyonda yer buluyor. Birbirinden farklı pek çok model yeni sezonda stiline dinamizm katacak. 

Aksesuarlar içerisinde yer alan makyaj çantaları, büyük çanta modelleri ile bir araya gelerek kullanım kolaylığı sunuyor. Geniş iç hacime sahip kadın çantaları içine yerleştirilen makyaj çantaları, eşyalarının düzen içinde kalmasını sağlıyor. Birden fazla renk seçeneği sunan makyaj çantası modelleri, zevkine göre takımlama yapmana imkan sunuyor. Günlük hayatta ya da özel günlerde kullandığın çanta modelleri, kadın aksesuar çeşitleri yardımıyla farklı tasarımlara dönüşüyor. Aksesuarlar, çantanın orijinal aksesuarlarıyla birlikte kullanılabildiği gibi, mevcut aksesuarların yerine de kullanılabilme imkanı sunuyor. Askı yapımında tercih edilen özel iplikler, çantalarına güzellik katarken eşyalarını güvenle taşımana yardımcı oluyor.

Vakkorama Çanta Aksesuarları ile Görünümüne Dinamizm Katmaya Hazır mısın?

Çanta aksesuarları arasında parlak ve renkli tasarımlarıyla çanta askısı modelleri dikkat çekiyor. Özel parlak iplik kombinasyonlarından oluşan dizaynlar eşsiz örgü ve bağlama şekilleriyle fark yaratıyor. Hemen her stile adapte olarak kullanım kolaylığı sunan uzun askı modelleri, çantalarını omuzda taşımana olanak veriyor. Omuzdan bele doğru çapraz asıldığında ise giysilerin üzerinde parlak ve şık bir kemer görünümü alıyor.

Renklerle bezenmiş çanta askıları ister kısa ister uzun halleriyle kullanım imkanı sunuyor. Çanta askısı olarak kullanabileceğin renkli modeller, farklı bağlama stilleriyle çantalarının havasını değiştiren aksesuarlara dönüşüyor. Askıların her iki ucunda yer alan özel aparatlar çantaya kolaylıkla takılıyor. Geniş iç hacimli çantalarda ise cüzdan ya da makyaj çantası gibi aksesuarlara tutturularak pratik kullanım sağlıyor. Vakkorama çanta askısı tasarımları el yapımı olarak üretiliyor. Bu sayede her bir tasarım kendine has eşsiz bir güzellik kazanıyor. El işçiliğinin ince ayrıntılarıyla buluşan renkler çantalarına dinamizm ve canlılık kazandırıyor. 

Filtre
0 ürün bulundu
SORT
3 4
Vakkorama App
VAKKORAMA
ON THE GO.
Vakkorama App
  • Vakkorama Google Play
  • Vakkorama AppStore
ÜYE OL Vakkorama yeniliklerinden ve özel fiyatlardan ilk sen haberdar ol. Hemen üye ol! ÜYE OL
TAKSİT SEÇENEKLERİ