1. Anasayfa
  2. GADGET
  3. Hediyelik
  4. Ev Tekstili

Ev Tekstili

Vakkorama ev tekstili ürünleri evinin havasını değiştiriyor. Farklı renk ve desenlere sahip ev tekstil ürünleri, evinin enerjisini yükseltiyor, yaşam alanını güzelleştiriyor. Dinamik ve eğlenceli tasarımlara sahip ürünler ile oturma odalarına ve yatak odalarına renk geliyor. Odanda hakim olan rengi değiştirerek yepyeni bir atmosfer yaratmanı sağlıyor. Evinin havasını değiştirecek dekoratif yastıklar ve diğer ev tekstil ürünleri Vakkorama'da seni bekliyor. 

Birbirinden renkli yastık modelleri ile ev dekorasyonu daha keyifli bir hale geliyor. Farklı ev dekorasyon stillerinin vazgeçilmezi olan yastıklar, bu sezon da dinamik tarzıyla evlerdeki modasını sürdürüyor. Dekoratif yastık modelleri, yaratıcı desenleri ve çarpıcı renkleri ile dikkat çekiyor. Ev dekorasyonundaki enerji mutfaklarda da kendini gösteriyor. Çeşitli renk ve desenlerdeki mutfak havlusu modelleri, mutfaklarda dinamik bir görüntü sunuyor. Modern ve enerjik tekstil ürünleriyle mutfakta vakit geçirmen çok daha eğlenceli bir hale geliyor. 

Dekoratif Yastık Modelleri ile Evin Renklensin

Odalara hareketli bir tarz getiren tasarım ürünü yastık çeşitleri, bu yönüyle dekoratif objeler olarak da kullanılıyor. Vakkorama, dekoratif yastık modelleri ile evinin atmosferini değiştiriyor. Rengarenk odalar için tasarım ürünü yastıkları evine getiriyor. Farklı renk skalasına sahip yastıklar evine kolaylıkla uyum sağlıyor. Hayalini kurduğun ev dekorasyonuna özgün desenler hoş bir dokunuş sunuyor. Hareketli ruhunu ev dekorasyonuna yansıtan dekoratif yastık çeşitleri, hem gözüne hem ruhuna hitap ediyor. 

Trend yastık modelleri ve diğer ev tekstil ürünleri ile yaşam alanına renk katan Vakkorama, evinde hoşça vakit geçirebileceğin bir atmosfere imza atıyor. Son yıllarda artarak devam eden dekoratif yastık modası, ev dekorasyonundaki vazgeçilmez ürünler arasındaki yerini koruyor. Renkli mutfak tekstili ürünleri ise yemeklerini daha keyifli, daha farklı bir atmosferde yapmanı sağlıyor. 

Vakkorama App
VAKKORAMA
ON THE GO.
Vakkorama App
  • Vakkorama Google Play
  • Vakkorama AppStore
ÜYE OL Vakkorama yeniliklerinden ve özel fiyatlardan ilk sen haberdar ol. Hemen üye ol! ÜYE OL
TAKSİT SEÇENEKLERİ