1. Anasayfa
  2. Erkek
  3. Aksesuar
  4. Takı

Erkek Takı

Renkli ve dinamik stiliyle öne çıkan Vakkorama, takımlamalarında en küçük detaya bile dikkat eden erkeklere birbirinden şık takı modelleri sunuyor. Güçlü detaylarıyla öne çıkan takı çeşitleri, uyumlu renkleri ve dokuları bir araya getiriyor. Doğal taşların yanı sıra paslanmaz çelik, gümüş ve altın gibi materyallerin kullanıldığı tasarımlar stilini takılarla ortaya koymanı sağlıyor.

Stil sahibi erkekler; aksesuar seçimlerine büyük önem gösteriyor, takımlamalarının temel parçalarının yanı sıra ayakkabı, cüzdan ve kemer seçiminde özenli davranıyor, stillerini yansıtmak için erkek takı modelleri kullanmayı tercih ediyor. Özgün tasarımlara ürün seçkilerinde yer veren Vakkorama, farklı stillere sahip erkeklerin ihtiyaçlarına cevap veriyor. Erkek aksesuar takı seçkisi, dinamik çizgileri ve uyumlu renkleriyle zamansız bir kimliğe bürünüyor. Takımlamalara özgün dokunuşlar yapan tasarımlar güçlü imajı destekliyor. Yenilikçi tasarımları bir araya getiren aksesuar ve takı koleksiyonu, zamansız detaylarıyla öne çıkıyor. Abartıdan uzak modeller, uyumlu renkler ve dinamik çizgilerle hareketlendiriliyor. 

Tarzına Uygun Erkek Takı Modelleri Vakkorama Farkıyla Seninle

Vakkorama'nın ürün çeşitliliği profesyonel imajını güçlendirecek ya da günlük hayatında karakterinden ipuçları verecek takıyı bulmanı kolaylaştırıyor. Çapa, gemici düğümü, hayat mottonu temsil eden semboller Vakkorama takı seçkisi içerisinde önde çıkıyor. Doğal taşların yanı sıra altın, gümüş, bakır ve çeliğin renkleriyle canlandırılan erkek aksesuar bileklik çeşitleri, güçlü çizgilere sahip armalar ya da hayat tarzını yansıtan iğneler seçkinin beğenilen parçaları arasında yer alıyor. 

Vakkorama, aksesuar seçkisini analog, dijital ve akıllı erkek saat modelleri ile zenginleştiriyor. Çok renkli ve dinamik modellerin yanı sıra özgün bakış açısıyla yorumlanan klasik tasarımlar tarzını yansıtmana imkan veriyor. Popülerliğini yitirmeyen renkler, güçlü ve özgün desenler takımlamalarında farklı tasarımlara yer vermeyi seven erkekleri cezbediyor. Kaliteli materyallerden üretilen modeller, rafine stilin yansımalarını taşıyor. 

Filtre
105 ürün bulundu
SORT
3 4
Vakkorama App
VAKKORAMA
ON THE GO.
Vakkorama App
  • Vakkorama Google Play
  • Vakkorama AppStore
ÜYE OL Vakkorama yeniliklerinden ve özel fiyatlardan ilk sen haberdar ol. Hemen üye ol! ÜYE OL
TAKSİT SEÇENEKLERİ