1. Anasayfa
  2. Erkek
  3. Çanta
  4. Sırt Çantası

Erkek Sırt Çantası

Lüks tasarımlarıyla fark yaratan Vakkorama, erkek sırt çantası modelleri ile dinamik bir günlük stil oluşturabilmeni sağlıyor. Çantaların enerjik görünümleri ve kaliteli detayları sayesinde ayrıcalıklı bir görünüme kavuşabilmek mümkün oluyor. Birçok bölmeye sahip sırt çantası modelleri içerisinde; kitaplar, defterler, okul gereçleri, akıllı telefon benzeri elektronik cihazlar ve diğer kişisel eşyalar düzenli bir şekilde taşınabiliyor. Ekstra yastıklı omuz askıları ile göz dolduran yenilikçi modeller, rahat bir sırt çantası deneyimi yaşayabilmene olanak tanıyor.

Geniş ve kullanışlı bölmeleri ile göz dolduran ürünler arasında farklı boyutlara sahip laptop çeşitlerini taşıyabileceğin modeller de yer alıyor. Rahat yastıklı sırt yapısı ile dikkat çeken çantalar, kullanım sürecini daha konforlu bir hâle getiriyor. Farklı hacimlere sahip sırt çantaları, içte ya da önde bulunan bölmeleri sayesinde fonksiyonel bir şekilde kullanılabiliyor. Fermuarlı ya da düğmeli kapatma seçenekleri çantadaki eşyalara pratik bir şekilde ulaşabilmeyi sağlıyor. Canlı ve estetik tasarımı ile dikkat çeken ürünler, özgürlüğüne düşkün erkeklerin gereksinimlerini başarılı bir şekilde karşılıyor.  

Zengin Renk Seçenekleriyle Erkek Sırt Çantası Modelleri

Sırt çantası, erkek moda trendlerindeki özgün yeri ile günlük sportif tarzın vazgeçilmezi oluyor. Renk ve model çeşitliliği ile beğeni toplayan ürünler, stil sahibi erkeklere ayrıcalıklı bir görünüm sunuyor. Renkli ve konforlu erkek çanta modelleri ile dinamik stilini tamamlayacak işlevsel bir aksesuara sahip olabilmen mümkün oluyor. Yürüyüşe çıktığında, spora giderken ya da ufak seyahatlerde kullanabileceğin farklı boyutlardaki ürünler, günlük giyim alışkanlıklarına da ahenk katıyor.

İç cepleri ve yan su cepleriyle işlevselliği artırılmış tasarımlar geniş bir kullanım alanına hitap ediyor. Canlı renklere sahip sırt çantaları, hareketli yaşam tarzını sportif stiline yansıtabilmeni sağlıyor. Kaliteli malzemeleri ve sırtına tam oturan tasarımları ile dikkat çeken Vakkorama spor sırt çantası modelleri, gün içindeki en önemli yardımcın haline geliyor.

Filtre
68 ürün bulundu
SORT
3 4
Vakkorama App
VAKKORAMA
ON THE GO.
Vakkorama App
  • Vakkorama Google Play
  • Vakkorama AppStore
ÜYE OL Vakkorama yeniliklerinden ve özel fiyatlardan ilk sen haberdar ol. Hemen üye ol! ÜYE OL
TAKSİT SEÇENEKLERİ