1. Anasayfa
  2. Erkek
  3. Aksesuar
  4. Güneş Gözlüğü

Erkek Gözlük

Güneş gözlüğü, pek çok erkek gibi senin için de vazgeçilmez aksesuarlardan biri ise Vakkorama'nın geniş koleksiyonuna kesinlikle göz atmalısın. Yalnızca yaz aylarında değil, tüm mevsimlerde kıyafetlerin en önemli tamamlayıcısı olan güneş gözlüklerini seçerken tarzına ve yüz şekline uygun modelleri tercih etmelisin. Yılın en trend seçeneklerinin yer aldığı geniş Vakkorama güneş gözlüğü koleksiyonu arasından seçim yaparken zorlanabilirsin. Pek çok farklı tasarımcıya ve markaya ait seçkin koleksiyon ürünleri için acele etmelisin. 

Yeni Sezon Güneş Gözlüklerinde En Yeni Trendlerle Vakkorama'da Buluş

Vakkorama'da, tüm ürünlerde olduğu gibi güneş gözlüklerinde de birbirinden çekici ürünler ve yılın en trend modelleri yer alıyor. Güneş gözlüğü seçimi yaparken her şeyden önce yüz tipine uygun modelleri tercih etmelisin. Geometrik çerçeveler kare yüz şeklinde harika görünüyor. Sen de kare yüz hatlarına sahipsen yuvarlak çerçeveli modelleri ve pilot gibi yuvarlak kıvrımlı güneş gözlüklerini tercih etmelisin. Yarı çerçevesiz stiller de belirgin çene yapısını dengelemeye yardımcı oluyor.

Oval yüzlerde tercih edilen dikdörtgen çerçeveler ise yüzünün dikey yapısını dengeleyecek ve yüksek elmacık kemiklerini tamamlayarak yüz şekline uyum sağlayacak. Yuvarlak yüzlerde daha seçkin bir görünüm kazanmak için yüz hatlarını yatay çerçeveler, Wayfarers modeller ve dikdörtgen şekiller gibi geometrik ürünlerle dengelemeyi denemelisin. Böylece yüzün daha uzun görünecektir. 

Kalp şeklinde daha geniş bir alın ve dar bir çene ile karakterize olan yüzünün göze çarpan detaylarını dengelemek için yüz hatlarını uzun gösteren çerçeveler ve orantılar sayesinde daha iyi bir görünüm yakalayabilirsin. Açık renkli çerçeveler, ince veya süslenmiş modeller de yüz hatlarını dengelemene yardımcı olabilir. Erkek giyim ürünlerinin en önemli tamamlayıcısı olan güneş gözlüklerinin trend ve farklı modelleri için Vakkorama'ya göz atmalısın. 

Filtre
132 ürün bulundu
SORT
3 4
Vakkorama App
VAKKORAMA
ON THE GO.
Vakkorama App
  • Vakkorama Google Play
  • Vakkorama AppStore
ÜYE OL Vakkorama yeniliklerinden ve özel fiyatlardan ilk sen haberdar ol. Hemen üye ol! ÜYE OL
TAKSİT SEÇENEKLERİ