1. Anasayfa
  2. Erkek
  3. Çanta
  4. Cüzdan

Erkek Cüzdan

Erkek cüzdan modelleri, hem önemli bir aksesuar hem de tarzı tamamlayan birer tasarım. Klasik, spor ya da şık giyim tarzına ve üzerine giydiğin kıyafetin desenine göre seçeceğin cüzdan için Vakkorama dünyası pek çok seçenekle karşında! 

Kimliğini, kartlarını ve nakit paranı bulmak için ceplerini, çantanı araştırmak çok geçmişte kaldı. Kolay taşıma için üretilen minimal boyutlardaki cüzdan ve kartlıklar ile her şey çok daha kolay ve pratik! Günlük kullanım için mükemmel olan Vakkorama modellerine göz atarak tarzına uygun ürünü seçebilirsin. Klasik erkek cüzdanlarının yanı sıra hem enerjik hem de neşeli desenleri ve tasarımı ile kaliteli, zevkli erkek cüzdan çeşitleri Vakkorama koleksiyonunda göz dolduruyor. Kıyafetine göre sana uygun olan cüzdan ya da kartlığı seçerek tarzını tamamlayabilir ve görünümünü şık bir detayla taçlandırabilirsin.   

Erkeklerin Vazgeçilmez Aksesuarları Erkek Cüzdan Modelleri Vakkorama'da!

Bir "takım elbise erkeği" misin? Yoksa bir "hipster" mi? Hangi stile sahip olursan ol; paran ve kartların için organize bir aksesuarın bulunmalı. Enerjini, yenilikçi duruşunu, sevdiğin tarzı, kısacası seni ifade eden Vakkorama cüzdanları beğenine sunuluyor. Ceketinin iç cebinden deri cüzdanına ulaşabileceksin ya da pantolonunun cebine uyum sağlayan kartlığın seni bekliyor olacak. Kendine ait şık bir cüzdan ve kartlık, ortam ve üzerindeki kıyafet ne olursa olsun senin kendini ifade şeklin. Bu ifadeyi Vakkorama'nın erkek cüzdan koleksiyonundaki bir tasarımla güçlendirebilirsin.

Erkek cüzdanlarının her birinde sadece estetik değil, dayanıklılık ve kaliteyi de bulacaksın. Şık, neşeli tarzından ilham alarak senin için üretilmiş erkek çanta koleksiyonu ve onu tamamlayan cüzdanlar ile tüm detaylar kusursuz hale geliyor. Vakkorama'nın tüm erkek cüzdan ve çanta modellerine göz atarak seçeceğin aksesuarların ile günü stilinle imzalamanın keyfi seni bekliyor.   

Vakkorama App
VAKKORAMA
ON THE GO.
Vakkorama App
  • Vakkorama Google Play
  • Vakkorama AppStore
ÜYE OL Vakkorama yeniliklerinden ve özel fiyatlardan ilk sen haberdar ol. Hemen üye ol! ÜYE OL
TAKSİT SEÇENEKLERİ