1. Anasayfa
  2. Erkek
  3. Aksesuar
  4. Atkı/Fular

Erkek Atkı

Vakkorama, erkek atkı modelleri ile erkeklerin kış stillerine şıklık katmaya hazırlanıyor. Hem şal hem de boru tipi atkılar bulunduran koleksiyonda, pamuklu kumaş ve yün dokumalar sıcacık bir kış müjdeliyor. Kent erkeğine özgün stilde tasarlanan aksesuarlar; eldiven, şapka bere ürünleriyle takımlanarak dış giyimde tarz belirliyor. 

Erkek atkı modelleri genellikle geometrik, baskı ve minimalist desenlerle süsleniyor. Çizgiler, şal desenleri ve ekose desenler sade ve modern bir görünüm sergilemene yardım ediyor. Fular olarak da kullanılabilen atkılar koleksiyonda dikkat çekiyor. Atkılar farklı bağlama stillerinde kullanılarak yeni görünümler elde etmene de katkı sağlıyor. Boyna sarılarak uçları sarkıtılan, kravat gibi bağlanan, önde düğümlenen ya da tamamen boynu sararak kullanılabilen atkı tasarımlarında kullanım şekli kullanıcının zevkine kalıyor. 

Sık ve Sıcacık Bir Kış İçin Erkek Atkı Modelleri Vakkorama'da!

Vakkorama erkek atkı modelleri, kumaşlarındaki yün ve pamuk katkısı sayesinde sıcaklığı garanti ediyor. Hem modern bir görünüm hem de sıcak bir his vadeden tasarımlar spor ve spor şık takımlara tam uyum sağlıyor. Blazer ceketler de farklı mont modelleri de atkılarla beraber kullanıldığında daha özenli bir görünüm yaratabiliyor. Baharda ceketlerle, soğuk kış günlerinde ise palto ve pardösülerle beraber giyilebilecek atkılar, batik desenler ve çiçekli çizimlerle erkek giyimindeki soğuk görünümü renklerle ısıtmaya katkı sağlıyor. 

Stil sahibi olmak için bazen yalnızca ufak bir dokunuşun yettiğini bilenlerdensen dolabında yer alacak şık atkı aksesuarları ile fark yaratacağına emin olabilirsin. Sen de canlı renkleri ve genç stili ile tarzına Vakkorama dokunuşu katarak bu kış giyimine dinamizm ekleyebilirsin. Atkıları kendi stilini renklendirmek için alabileceğin gibi, hediye olarak da seçebilir; sevdiklerine tarz sahibi, kullanışlı ve şık bir hediye verebilirsin. 

Vakkorama App
VAKKORAMA
ON THE GO.
Vakkorama App
  • Vakkorama Google Play
  • Vakkorama AppStore
ÜYE OL Vakkorama yeniliklerinden ve özel fiyatlardan ilk sen haberdar ol. Hemen üye ol! ÜYE OL
TAKSİT SEÇENEKLERİ