1. Anasayfa
  2. LIFESTYLE
  3. Drop Charge Pembe Şarj Kablosu
NATIVE UNION

Drop Charge Pembe Şarj Kablosu

  • Drop Charge Pembe Şarj Kablosu
  • Drop Charge Pembe Şarj Kablosu
  • Drop Charge Pembe Şarj Kablosu
  • Drop Charge Pembe Şarj Kablosu
₺ 395,00
SEPETE EKLE SKU : 868188253654 ÜRÜN DETAYLARI
DROP WIRELESS CHARGER, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X ve diğer tüm Qi uyumlu cihazlar için hızlı ve güvenli şarj sağlar. Silikon sırt ile tasarlanan cihaz, şarj olurken cihazınızı yerinde tutar ve 10W'a kadar optimum şarj hızı için aşırı ısınmayı önler.
Cihaz Uyumluluğu: Qi Kablosuz Şarj
Hızlı Şarj ve Kaymaz: Diğer kablosuz şarj cihazları çok fazla ısı üreterek cihazınızın şarjını yavaşlatır. DROP WIRELESS CHARGER'ın silikon sırtı, yalnızca cihazınızı yerinde tutmakla kalmaz, aynı zamanda, optimum şarj hızı sağlamak üzere sıcaklığı kontrol etmek için telefonunuzu da yükseltir.
Üstün Sıcaklık Kontrolü: Diğer kablosuz şarj cihazlarının aksine, DROP WIRELESS CHARGER'ın üstün sıcaklık kontrolü, genel şarj hızını artırarak sabit şarj sağlar.
Diğer Kablosuz Şarj Cihazlarından daha hızlı: Ortalama olarak, DROP WIRELESS CHARGER yeni nesil iPhone'u diğer kablosuz şarj cihazlarından 16 dakika daha hızlı şarj edecektir.
Ekstra Uzun Şarj Kablosu: DROP WIRELESS CHARGER, hakiki deri kayışı olan 6.5 metrelik bir USB-A - USB-C kablosuyla birlikte gelir
MAĞAZADA BUL TAKSİT SEÇENEKLERİ
Vakkorama App
VAKKORAMA
ON THE GO.
Vakkorama App
  • Vakkorama Google Play
  • Vakkorama AppStore
ÜYE OL Vakkorama yeniliklerinden ve özel fiyatlardan ilk sen haberdar ol. Hemen üye ol! ÜYE OL
TAKSİT SEÇENEKLERİ
YIKAMA TALİMATLARI
Yıkama Talimatı
catalog.dimentions.popup