Senin için Vakkorama? ... eğlenceli

Hayatınızda daha fazla eğlenceye yer açın! Gülümseyin, biraz spor yapın ve size önemseyen insanlar için daha fazla zaman ayırın. Ve bunları yaparken en eğlenceli Vakkorama parçalarını üzerinize almayı unutmayın.

Arkadaşlarla gülmek, bir köpekle oynamak, en sevdiğiniz TV şovunu izlemek veya kitap okumak. Hepsi ‘boş zaman etkinlikleri’ olarak gözükebilir, ancak size sağlayacağı yararlar hiç de ‘boş’ değil. Bir dahaki sefere spor salona gitmek yerine iyi bir kitap okumaktan dolayı suçlu hissederseniz, tekrar düşünün.

Size keyif veren ve başkalarıyla bağlantı kurmanıza yardımcı olan zevkli aktiviteler yapmak, vücudun serotonin seviyelerini doğal olarak artırır. Bununla birlikte, eğlence ve kendinizi harika hissettiren oyunlar için zaman ayırmak, stresli durumlarla başa çıkmanıza yardımcı olur. Fakat unutmayın, sağlıklı beslenmenin uzun bir süre boyunca yapıldığında faydalı olduğu gibi, eğlenmenin sağlığa faydaları da zamanla gelişir. Rahatlatıcı bir alışkanlık edinmek ve sizi mutlu eden insanlarla vakit geçirmek, sürekli olarak daha düşük stres, olumlu duygular, daha iyi uyku ve daha gelişmiş ilişkiler gibi uzun vadede olumlu yararlar sağlar.

Rahatlamak için zaman ayırın, kendinizi sevin ve kendiniz gibi hissetmenizi sağlayan aktivitelerle daha fazla zaman geçirin, arkadaşlarla uzun sohbetlerin tadını çıkarın ya da yeni Nicki Minaj albümünü açıp kimse görmüyormuş gibi dans edin.

Yeni sezon Vakkorama parçaları, tüm bu anlarınıza eşlik etmek için her zamankinden daha eğlenceli!

KEŞFET
Vakkorama App
VAKKORAMA
ON THE GO.
Vakkorama App
  • Vakkorama Google Play
  • Vakkorama AppStore
ÜYE OL Vakkorama yeniliklerinden ve özel fiyatlardan ilk sen haberdar ol. Hemen üye ol! ÜYE OL
TAKSİT SEÇENEKLERİ