Senin için Vakkorama? ... sıra dışı

Dünya üzerindeki belki de bulabileceğiniz en sıra dışı şey olan Burning Man festivali olabilir. Bunun bir müzik festivali olduğunu düşünerek aldanmayın. Evet, DJ’ler var ama bu bir Glastonbury değil. Burning Man bir yaşam ve deneyim alanı ve bunun çoğunluğunu da sanat oluşturmakta. Bulacağınız şey ise galeri duvarında asılı olan resimlerden çok daha fazlası- gökyüzüne kadar uzanan dev heykeller ve diğerleri.

Festivali sanatı tanıtmayı amaçlayan Black Rock Sanat Vakfı yönetiyor. Mümkün olduğunca fazla sayıda enstalasyon kurmak için bağışlar veriyorlar. Ve sıradışı olarak, her şey oradaki katılımcılar tarafından inşa ediliyor.

Ve başka sıradışı bir detay, Coachella ve diğer festivallerden farklı olarak, Burning Man'de ne kadar paranız olursa olsun, parayla alışveriş yapamayacak olmanız. Yanınıza hiç para almanıza gerek yok, çünkü satın alabileceğiniz tek şey buz. Burning Man'in 10 ilkesinden biri alışveriş için hediye vermek. Evet, bir bara gidebilir ve isterseniz bir içki alabilirsiniz, ancak bunu parayla yapamazsınız.

KEŞFET
Vakkorama App
VAKKORAMA
ON THE GO.
Vakkorama App
  • Vakkorama Google Play
  • Vakkorama AppStore
ÜYE OL Vakkorama yeniliklerinden ve özel fiyatlardan ilk sen haberdar ol. Hemen üye ol! ÜYE OL
TAKSİT SEÇENEKLERİ