My Summer Dream is being in somewhere cold

Yaza aşığız evet ama şimdi ters köşe yapmanın tam zamanı! Yaz, güneş, deniz harika evet, ama peki ya sıcaktan bunalanları ya da bir herkesin tersine gitmeyi huy edinen hayli ‘ilginç’ canımız dostlarımızı da düşünmemiz gerekir!

Yaz aylarında sahil kesiminin tadını çıkarmak, güneşi iliklerinize kadar hissetmek iyidir. Bir de düşünün, onca sıcağa rağmen, serin bir şehirde ve hatta belki de karların içinde tüm yazı ya da bir kısmını geçirmek harika bir fikir olabilir. Hem kışın sıcak yerlere gitmek aklımıza geliyor da sıcakken soğuk yerlere gitmek neden radikal bir fikir olsun!

Soğuk bir yerde vakit geçirmek, sıcaktan kaçmanın en kolay yolu. Üstelik aşırı soğuk olan yerlerde bile, mekanlarda vakit geçirebilirsiniz. Harika bir konser, iyi bir sergi ve ilk defa menüsünü tadacağınız şahane bir restoran, kulağa ne kadar harika geliyor değil mi? Siz zihinsel olarak çoktan oraya gitmiş ve turist kalabalıkları olmadan etrafta rahat rahat dolaşırken, size işin başka bir iyi yanından daha bahsedelim: Yazın tercih ettiğiniz soğuk yerler, yazın gidilen sıcak yerlerden çok daha ‘makul’. Kışın çıkacağınız yaz tatili için biriktirdiklerinizle uçak bileti almadan hemen önce, şu küçük alışveriş listesine bir göz atın! Yazın serinliğinde ürpertinizi alacak en cool parçalar, Vakkorama’da!

KEŞFET
Vakkorama App
VAKKORAMA
ON THE GO.
Vakkorama App
  • Vakkorama Google Play
  • Vakkorama AppStore
ÜYE OL Vakkorama yeniliklerinden ve özel fiyatlardan ilk sen haberdar ol. Hemen üye ol! ÜYE OL
TAKSİT SEÇENEKLERİ