1. Anasayfa
  2. Erkek
  3. Çanta

Erkek Çanta

Trend tasarımları ve enerjik duruşları ile öne çıkan erkek çanta modelleri, stiline önem veren erkekler için eksiksiz bir koleksiyon ile geliyor. Tarzını tamamlayacak yenilikçi çantalar arasında erkek sırt çantası, erkek cüzdan, el çantaları ve portföy çantalar bulunuyor.

Her erkeğin ihtiyaç duyacağı cüzdanlar, klasik ve spor cüzdan seçenekleri ile seni bekliyor. Cüzdanlar, kaliteli ve trend görünümleri ile stilini tamamlaya yardımcı olurken birbirinden kullanışlı kartlıklar modern görünümleri ile zirveye çıkıyor. Spor erkek çanta modelleri arasında yükselişe geçen sırt çantaları ise orijinal tasarımları ile göz dolduruyor ve kullanışlılığı ile beğenini kazanıyor. Hem seyahat için hem günlük yaşam için farklı erkek sırt çantası modelleri, ihtiyacına uygun seçim yapma imkanı veriyor. Erkek çapraz çanta ve portföy çantalar arasında ise birbirinden yenilikçi detaylara sahip ürünler bulunuyor. Günlük yaşamı ve iş yaşamını kolaylaştıran enerjik çapraz çantalar, özgün modelleri ile dikkat çekerken portföy çantalar kullanışlılığı ile iş yaşamında kurtarıcın oluyor.

Sezonun Öne Çıkan Erkek Çanta Modelleri

Şıklığından ödün vermeyen erkekler için sezonun öne çıkan çantaları arasında fonksiyonel sırt çantaları ve erkek cüzdan modelleri bulunuyor. Sezonun popüler sırt çantaları, işte ve günlük yaşamda kullanılabilecek dinamik ürünleri kapsıyor. Trend sırt çantalarında minimalist çizgileri ile öne çıkan çantalar, çalışan erkeklerin ilgi odağı oluyor. Ayrıca gençlere hitap eden erkek spor çanta modelleri, okul için ideal bulunurken kaliteli duruşları ile bakışları üzerine topluyor.

Yeni sezon cüzdan modelleri ise sıra dışı detayları ile fark yaratan tasarımları kapsıyor. Fermuar tasarımı, kartlık bölümleri ve işlevsel cepleri ile tercih edilen trend cüzdanları kartlıklar takıp ediyor. Özgün detayları ile en şık erkeklere yakışan kartlık modelleri, farklı renk seçenekleri ile Vakkorama'da seni bekliyor.

Filtre
114 ürün bulundu
SORT
3 4
Vakkorama App
VAKKORAMA
ON THE GO.
Vakkorama App
  • Vakkorama Google Play
  • Vakkorama AppStore
ÜYE OL Vakkorama yeniliklerinden ve özel fiyatlardan ilk sen haberdar ol. Hemen üye ol! ÜYE OL
TAKSİT SEÇENEKLERİ