1. Anasayfa
  2. GADGET
  3. Seyahat

Seyahat

Vakkorama’nın yenilikçi ve canlı tasarım anlayışını başarıyla yansıtan bavul ve seyahat çantaları ile uzun ya da kısa süreli yolculuklar konforlu bir hâle geliyor. Farklı hacimlere sahip olan valizler; uçak, tren ya da araba yolculuklarında maksimum rahatlık sunuyor. Dinamik görünümleri ile dikkat geçen modeller, özellikle sık seyahat eden gezginlerin beğenisini kazanıyor. Kaliteyi ve zarafeti bir arada yaşamak isteyen kullanıcılar, dayanıklı malzemelerden üretilmiş valiz çeşitlerini tercih ediyor.

Dış ve iç bölmelere sahip olan valizler, geri çekilebilir taşıma kollarıyla pratik bir kullanım deneyimi yaşamanı sağlıyor. Rahatlıkla çekilebilen valizler, havalimanı gibi ortamlarda işini fazlasıyla kolaylaştırıyor. Daha çok kısa seyahatlerde tercih edilen küçük valiz çeşitleri, işlevsellikleri ile öne çıkıyor. Medium boy valiz modelleri de aileler ya da uzun süreli seyahatlere çıkan kullanıcılar tarafından tercih edilebiliyor. Geniş hacimli medium boy valizler, tatile gidenlerin denizde kullanacakları çeşitli dış mekan ürünleri için de ideal bir taşıma alanı sunuyor.

Pratik ve Şık Seyahat Çantaları ile Konforlu Yolculuklar!

Elde taşınabilen seyahat çantası modelleri, fonksiyonelliği ve estetiği bir araya getiren enerjik tasarımlarıyla öne çıkıyor. Giysilerini ya da eşyalarını pratik bir şekilde yerleştirip taşımana imkan veren seyahat çantaları, özgürce seyahat edebilmeni sağlıyor. Enerjik görünümleri ile gençlerin hareketli yaşamına ahenk katacak modeller, saklama cepleri sayesinde çoklu depolama olanağı sunuyor. Sportif bir tarza sahip olan, yetişkinlerin de severek kullanacağı seyahat çantaları, tatil sürecine renk katıyor.

Ayrıcalıklı fiyatlar eşliğinde sahip olabileceğiniz bavullar ve seyahat çantaları, gerçekleştireceğin seyahatlerden keyif alabilmene yardımcı oluyor. Seyahat kiti ve pasaportluk gibi ürünler de dünyayı keşfetmeyi seven kullanıcıların hayatını oldukça kolaylaştırıyor. Vakkorama markası, özgün bavul tasarımlarıyla seyahat sürecinin daha rahat geçmesini sağlıyor. Seyahat tutkunlarının gereksinimlerini en uygun şekilde şekilde karşılayacak modeller, fark yaratan tasarımlarıyla öne çıkıyor.

Vakkorama App
VAKKORAMA
ON THE GO.
Vakkorama App
  • Vakkorama Google Play
  • Vakkorama AppStore
ÜYE OL Vakkorama yeniliklerinden ve özel fiyatlardan ilk sen haberdar ol. Hemen üye ol! ÜYE OL
TAKSİT SEÇENEKLERİ