• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
PENNA

Wireless Klavye

1.396,50 1.995,00

ÜRÜN ALIŞVERİŞ SEPETİNİZE EKLENDİ.

BULUNDUĞU MAĞAZALAR

PENNA

Wireless Klavye

1.396,50 1.995,00

ÜRÜN DETAY

  • Ürün Kodu: M868188201593
  • Ürün Detayı:
    *Krom kaplama tuşları, yazıcılardan alınan ilham ile tasarlanmıştır. Retro tuşlar kesinlikle eski yazıcıları anımsatacaktır.*Cherry Kuşları Dünyanın en gelişmiş tuş teklonojisi olarak biliniyor, hızlı ve doğru bir yazımı garanti ediyor.*4.2 Bluetooth teklonojisi sayesinde az enerji ihtiyacı yaşar ve daha uzun süreli bateri zamanı sunar.*5 Cihaza kadar Bluetooth ile bağlanabilir.*Bütün Os’ları destekleniyor, Windows/Android/iOS etc*6 Ay boyunca sadece 2 tane AA piliyle çalışabilecek şekilde dizayn edilmiştir.*Ürün yaklaşık 1 kg ağırlığında.

İADE & DEĞİŞİM

DEĞİŞİM PROSEDÜRÜ

Vakkorama Online Shop'tan satın aldığınız ürünlerin değişim işlemlerini mağazalarımızdan gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemizden satın aldığınız ürünlerin değişimi Online Shop birimimiz aracılığıyla yapılamamaktadır. Kozmetik, gıda, abiye, iç giyim, mayo/bikini, takı aksesuar ürünlerinde, gözlüklerde ve aksesuarlarda değişim yapılamamaktadır.

İADE PROSEDÜRÜ

Satın aldığınız ürünü, fatura tarihinden itibaren 30 gün (1 ay) içerisinde faturanız ile birlikte tarafımıza anlaşmalı kargo firmalarımız ile göndererek iade edebilirsiniz. Kozmetik, gıda, abiye, iç giyim, mayo/bikini, takı aksesuar ürünlerinde, gözlüklerde ve aksesuarlarda iade yapılamamaktadır.

DETAYLI BİLGİ