Vakkorama Sonbahar 2019'a
#adoptme ile merhaba diyor!

Vakkorama bu sezon sokak hayvanlarının sahiplendirilmesine destek veriyor ve #adoptme ile tüm hayvanseverleri sahipsiz hayvanları sahiplenmeye davet ediyor.


Vakkorama’nın özgur ruhunun bir parçası olan sevgi ve mutluluk, minik dostların yansıttığı sıcak enerjiyle birleşiyor. Geçmişte sahiplendirilen, şimdi ise sıcacık yuvalarından hayatı selamlayan 13 farklı minik dostun bir arada buluştuğu Vakkorama Sonbahar 2019 kampanyası, sezona sevimli ve duyarlı bir boyut katıyor.

Modayı, sporu ve sanatı seven özgür ruhların keşif alanı Vakkorama’larda minik dostlar her zaman öncelikli!

Sosyal sorumluluk projelerinde her zaman gönüllü ve duyarlı duruşuyla adından söz ettiren Vakkorama, bu kez minik dostların sahiplenilmesiyle ilgili #satınalmasahiplen akımına kendi dilinde #adoptme ile katılıyor. Vakkorama tüm sezon boyunca bu akıma çeşitli etkinliklerle destek vermeye devam edecek.

Geçmişte sahiplendirilen ve şimdi ise sahipleriyle mutlu bir hayat süren minik dostların hikayeleri ise şu şekilde;

 • Yasemin x Naru

  Sahibiyle Kurtköy Köpek Besleme Alanı'nda tanışan Naru ne kadar ihtişamlı görünse de aslında vücudunda 8 saçma ile bulundu. Şimdi hayatından memnun çünkü onu seven bir mahalle dolusu insan var. Dışarıya çıktığında herkesin ilgisini çeken bu sevimli çocuğun en sevdiği iki şey; ulumak ve oynamaktan bıkmadığı pembe topu.

 • Deniz x Mocha

  Mocha dünyaya gelen 4 kardeşten tek sağ kalanı. Haftalarca bir evin bahçesinde annesinin tek çocuğu olarak yaşadı. Kargaların yakalayıp hırpalamasından sağ çıktı. Şimdi görenleri hayran bırakan güzelliğiyle yeni sahibiyle bol bol oyun oynuyor.

 • Deniz Sağlamol x Yulaf

  Daha bir haftalıkken annesiz kalan Yulaf’ın iki gözü de görmüyor. Bazen ışığı seçebiliyor o kadar. Yulaf’ın gözlerinin görmeyişi diğer duyularını çok geliştirmiş, bu yüzden çok zeki bir kedi. Sürekli hareketli olan bu turuncu oğlan kısa sürede yeni sahibinin kalbini kazandı ve şimdiki yuvasına kavuştu.

 • Yusuf Can x Sarı Pazarı

  Daha küçücük bir yavruyken hamile kalan bu sarı kız, çok küçük olduğu için yavrularını doğuramadı ve karnında öldüler. Tedavisini karşılayan yeni sahibi, daha sonra onu bırakamadı. Şimdilerde rahatının ve özgürlüğünün tadını çıkaran Sarı Pazarı kafasına göre takılıyor.

 • Nastya x Zoey

  İstanbul'da 1 aylıkken aracın motoruna sıkışmış halde bulunan Zoey, ilk bulunduğunda gözüne de darbe almıştı. 2 ameliyatın ardından iyileşti ve şimdi yeni yuvasında abisi Bandi ile mutlu bir hayatı var.

 • Enes x Bono

  Bono, neredeyse 3 yaşına gelmek üzere olan uzun bacaklı ince kırma bir oğlan çocuğu. İlk 6 ayında sokakta ve belediye barınağında yaşadıktan sonra sahiplenildi. O günden bugüne sahibiyle ayrılmaz bir ikili oldular! İnsanlara çok düşkün, aşırı zeki, zıpır ama gözleri herşeye rağmen hüzünle bakan duygusal bir oğlancık.

 • Nastya x Robin

  Robin henüz 11 aylıkken Bolu’da ormanlık bir alana terk edildi. Sahibi yürüyüş yaptığı esnada onun karşısına çıktı ve hem kendisinin hem de yeni ailesinin hayatını değiştirdi. Bu neşe dolu oyuncu çocuk, şimdi 2 yaşında.

 • Rengin x Rocky

  Rocky, 5 yaşındayken Silivri'de bir arabanın altında ezilmek üzereyken kurtarıldı. 1 bacağı ve kuyruğu olmayan Rocky mücadeleci karakteriyle ismini sonuna kadar hak ediyor. Derin bakışları ve cool ifadesiyle ailenin en olgun üyesi olan bu cesur oğlan, hem kendine hem de ailesine şans getiriyor.

 • Cemal Can x Manu

  Soğuk bir Aralık günü Maçka Parkı'nda peşine takılarak bulmuş sahibini Manu. Önce misafir diye getirildiği evde yuva aranan fakat zamanla oraya ait olduğunu hissettiren bu sevimli kız şimdi sahibiyle çok mutlu. Manu o kadar çok oyuncak seviyor ki, sahibi ona her gün yeni bir tanesini hediye ediyor.

 • Kubilay x Maya

  Maya şimdiki sahibine geldiğinde 5 aylık tatlı bir kızdı. İlk sahibi tarafından karne hediyesi olarak alınan fakat iyi bakılamayınca ihmal edilen bu güzeller güzeli kız durmadan oyun oynamayı, koşmayı ve pati vermeyi çok seviyor.

* Tüm Vakkorama ve Vakkorama Cafe’lerde dostlarınız da size eşlik edebilir.

Vakkorama App
VAKKORAMA
ON THE GO.
Vakkorama App
 • Vakkorama Google Play
 • Vakkorama AppStore
ÜYE OL Vakkorama yeniliklerinden ve özel fiyatlardan ilk sen haberdar ol. Hemen üye ol! ÜYE OL
TAKSİT SEÇENEKLERİ