Vakkorama İlkbahar/Yaz 2019'a
#adoptme ile merhaba diyor!

Vakkorama bu sezon sokak hayvanlarının sahiplendirilmesine destek veriyor ve #adoptme ile tüm hayvanseverleri sahipsiz hayvanları sahiplenmeye davet ediyor.


Vakkorama’nın özgur ruhunun bir parçası olan sevgi ve mutluluk, minik dostların yansıttığı sıcak enerjiyle birleşiyor. Geçmişte sahiplendirilen, şimdi ise sıcacık yuvalarından hayatı selamlayan 13 farklı minik dostun bir arada buluştuğu Vakkorama İlkbahar/Yaz 2019 kampanyası, sezona sevimli ve duyarlı bir boyut katıyor.

Modayı, sporu ve sanatı seven özgür ruhların keşif alanı Vakkorama’larda minik dostlar her zaman öncelikli!

Sosyal sorumluluk projelerinde her zaman gönüllü ve duyarlı duruşuyla adından söz ettiren Vakkorama, bu kez minik dostların sahiplenilmesiyle ilgili #satınalmasahiplen akımına kendi dilinde #adoptme ile katılıyor. Vakkorama tüm sezon boyunca bu akıma çeşitli etkinliklerle destek vermeye devam edecek.

Geçmişte sahiplendirilen ve şimdi ise sahipleriyle mutlu bir hayat süren minik dostların hikayeleri ise şu şekilde;

 • Force x Sıla Nur Özer

  Force 6 aylıkken Kalamış sahilinde bulundu. İsmini Yunan mitolojisinde “Tesadüf Tanrısı” anlamına gelen Fors’tan alıyor. Merdiven bile çıkamayacak kadar ürkek bir çocukken, şimdi 4,5 yaşında sevgiye doyamayan bir köpek!

 • Marni x Efe Çilek

  Marni, Göztepe’de bir evin bahçesinde doğan, her biri birbirinden tatlı ve pofuduk 3 kardeşten biri. Sahibi onu görür görmez aşık oldu ve bu mutlu birliktelik böylece başladı. Marni geldiği günden beri evdeki herkes için tükenmez bir neşe ve mutluluk kaynağı!

 • Nina x Mina Gürsel

  Nina, Sancaktepe’de bir başına bulundu; inanılamayacak kadar sevimli, dev bir oyuncak köpek gibiydi. Şimdi hiç yalnız kalmadığı ve çok sevildiği bir yuvası, birlikte çok eğlendiği arkadaşları var.

 • Pati x Doruk Hasret

  6 yaşındaki Pati, yalnız ve ağır yaralı geçirdiği gençlik zamanların ardından tedaviye alındı ve doktorların büyük ilgisi sayesinde kurtuldu. Minik patileri tüylerinin arasında kaybolan Pati ninni dinlemeye bayılan bir kucak bebeği oldu!

 • Charlie x Sena Loren

  Çanakkale’de ıssız bir arazide yaralı bir şekilde çalılıkların içindeydi. Yaralarının iyileşmesi birkaç ay, insanlara yeniden güvenmesi ise daha uzun sürdü. “Geçici bir süreliğine” yerleştiği evde 7.yılını devirdi. Ailesine şans, cesaret, umut ve bereket getirdi. En çok kardeşi Ponçik’i ve kulaklarının kaşınmasını seviyor.

 • Reçel x Deniz Kutuc

  Reçel, 6 aylıkken bir kış günü Maçka parkında bulundu. Gri renkli, söz dinleyen bir köpekti. Yıkandığında ise benekli, beyaz bi çocuk olduğu ortaya çıktı! Sahiplerine dokunmaya, onlarla birlikte uyumaya bayılıyor.

 • Ada x Konsuella

  5 yaşında minik bir kız. 2014’te Tekirdağ barınağında doğdu ve sahiplenildi. Aradan çok zaman geçmeden ne yazık ki bir benzinliğe terk edildi. Şimdiyse ona bir ömürlük yuva açan ailesiyle çok mutlu ve türlü numaralarla ilgilerini çekme peşinde!

 • Karanfil x Anıl Azar

  7 yaşındaki Karanfil, çoğunlukla komşu bahçede ve şimdiki sahibinin balkonunda besleniyordu. Bir gün hamile kaldı ve ortalıktan kayboldu. Yeniden ortaya çıktığında 3 küçük yavrusu vardı. Yavrularını teker teker sahibinin evine getirdi ve o zamandan beri yeni evinde güven içinde yaşıyor.Yavruları da yeterince büyüyünce kendi evlerine kavuşturuldu tabii!

 • Kömür x Aleyna Şen

  Gözleri enfeksiyon yüzünden görmeyen minik Kömür, şimdi sahibi tarafından evlat edindi ve geçirdiği ameliyat sonrası birlikte yaşamaya başladılar. Kömür bugün 1,5 yaşında, yüzde 50 gören gözleriyle mutlu, sevgi dolu ve akıllı bir oğlan!

 • Honey x Deniz Cınbıl

  Honey, birilerinin kapı önüne bırakıp terk ettiği bal rengi, kehribar gözlü, beyaz “çoraplı” minicik bir yavruydu. Şimdi ailesiyle sıcak yuvasında, kardeşi Junior ile mutlu bir hayat sürüyor.

 • Bulut x Efe Çilek

  Bulut henüz 8 aylıkken Gelibolu'da bir piknik alanında şimdiki sahibi tarafından bulundu ve ömür boyu sürecek sevgi dolu bir birliktelik böylece başlamış oldu. Bulut şimdi 2,5 yaşında, babasına bayılan çok uslu bir çocuk!

* Tüm Vakkorama ve Vakkorama Cafe’lerde dostlarınız da size eşlik edebilir.

Vakkorama App
VAKKORAMA
ON THE GO.
Vakkorama App
 • Vakkorama Google Play
 • Vakkorama AppStore
ÜYE OL Vakkorama yeniliklerinden ve özel fiyatlardan ilk sen haberdar ol. Hemen üye ol! ÜYE OL
TAKSİT SEÇENEKLERİ