Vakkorama İlkbahar/Yaz 2019'a
#adoptme ile merhaba diyor!

Vakkorama bu sezon sokak hayvanlarının sahiplendirilmesine destek veriyor ve #adoptme ile tüm hayvanseverleri sahipsiz hayvanları sahiplenmeye davet ediyor.


Vakkorama’nın özgur ruhunun bir parçası olan sevgi ve mutluluk, minik dostların yansıttığı sıcak enerjiyle birleşiyor. Geçmişte sahiplendirilen, şimdi ise sıcacık yuvalarından hayatı selamlayan 13 farklı minik dostun bir arada buluştuğu Vakkorama İlkbahar/Yaz 2019 kampanyası, sezona sevimli ve duyarlı bir boyut katıyor.

Modayı, sporu ve sanatı seven özgür ruhların keşif alanı Vakkorama’larda minik dostlar her zaman öncelikli!

Sosyal sorumluluk projelerinde her zaman gönüllü ve duyarlı duruşuyla adından söz ettiren Vakkorama, bu kez minik dostların sahiplenilmesiyle ilgili #satınalmasahiplen akımına kendi dilinde #adoptme ile katılıyor. Vakkorama tüm sezon boyunca bu akıma çeşitli etkinliklerle destek vermeye devam edecek.

Geçmişte sahiplendirilen ve şimdi ise sahipleriyle mutlu bir hayat süren minik dostların hikayeleri ise şu şekilde;

 • Nar x Arsel Karabıyık

  Nar, sokakta tasmasız bir şekilde bulundu. Geçici aileden sonra henüz bir bebekken sahibine kavuştu. Şimdi beş yaşında olan Nar, evde hem Happy’e abilik yapıyor hem de mutluluk saçıyor.

 • Happy x Yasemin İpek

  Happy, üç buçuk yaşındayken bir sosyal medya hesabı yardımıyla sahibiyle buluştu. Kör ve sağır sanılan Happy, doğru bakımla tamamen iyileşiyor ve bu esnada sıcacık bir eve yerleşiyor.

 • Juliet x Yasemin İpek

  Juliet, başı boş gezerken farklı bir semtte ve daha sonra sahibinin evinin önünde tekrar görülüyor. ‘’Bu bir işaret!’’ olmalı dedirten Juliet, Happy’nin kardeşi olarak mutlu yuvasına ulaşıyor ve şu anda Afad ve Akut sınavlarına hazırlanıyor.

 • Tarçın x Ezgi Öngören

  Tarçın, henüz daha bebekken bir köyde annesiyle sokakta ve zor durumda bulundu. Şu an sekiz yaşına girdi ve sahibinin hayatını değiştiren bir çocuk oldu. İlk görüşte aşk bu olsa gerek.

 • Miso x Alexa

  Miso, henüz bebekken yaşadığı yerden dışarı atılacağı sırada bir forumdan bulundu. Yeni sahibinin ilk köpeği olarak yepyeni bir aşk doğurdu ve farkındalık geliştirdi. Şu an bir buçuk yaşında ve bir evlat gibi yetiştirilmeye devam ediyor.

 • Üzüm x Dilara İlter

  Üzüm, sahibinin çalıştığı yerde yolda ezilmek üzereyken bulundu ve bu noktada hayatı değişti. Şu an bir yaşında olan Üzüm oldukça sağlıklı ve mutlu bir evde büyümeye devam ediyor.

 • Şaşiko x Beren Alkan

  Şaşiko uzun bir süre apartman önünde yaşadıktan sonra talihi bir kış günü değişiyor Sahibiyle tanıştıktan sonra kalıcı evine kavuşan Şaşiko, artık soğuk kış günlerini sıcacık yuvasında geçiyor. Gözlerindeki şaşılıktan adını alan Şaşiko etrafına sempatiklik saçmaya devam ediyor.

 • Cancan x Ayşe Kırca

  Cancan ve beş kardeşi annesiz bir şekilde sokakta bulundu. Yeni sahipleri kardeşleri birbirinden ayırmadan hepsine evini açtı. Şu an kalabalık bir aile olarak yaşamlarına devam ediyorlar.

 • Mira x Adem Ustaoğlu

  Mira, iki gözü kör bir şekilde, korunmasız halde sokakta bulundu. İki sene önce yerleştiği yeni evinde aynı şekilde sahiplenilmiş dokuz kedi kardeşiyle beraber ikinci hayatının tadını çıkartıyor.

 • Lokum x Tolunay Uğurlukaya

  Lokum sokakta başı boş bir şekilde bulundu. Şu anda on iki yaşında ve sahibiyle mutlu, sevgi dolu yaşamına devam ediyor.

 • Alice x Alexa

  Alice’in ömrü Sakarya’daki bir köpek çiftliğinde damızlık olarak kullanılarak geçti. Yaşlanınca sokağa atıldı. Sokakta yaşamakla ilgili hiç tecrübesi yoktu. Alice 1 buçuk yıldır onu çok seven ailesiyle. Birlikte önce bedenindeki sonra ruhundaki yaraları tamir etmeye çalışıyorlar. Ailesi bu dünyayı onun için harikalar diyarı yapmaya niyetli. Çünkü o dünyanın en masum bakışlı yüreği.

 • Mocha x Cansın Sağlam

  Mocha, bakılamadığı için bırakıldığı veterinerden kaçtığında sahibiyle sokakta tanışıyor. Sahibinin evinde aynı cins labrador bulunduğundan dolayı mahalleli Mocha'yı onun köpeği zannediyor. Tesadüf üzerine buluşan ikili çok iyi anlaşıyor, dolayısıyla Mocha yeni kardeşleri ve ailesiyle renkli hayatına adım atıyor.

 • Punky x Yenal Atlas

  Sahiplerinin yurtdışına taşınmaları sebebiyle sokakta kalmaktan son anda kurtarılarak sahiplenilen Punky, yeni yuvasında sıcacık ve mutlu bir şekilde yaşıyor.

* Tüm Vakkorama ve Vakkorama Cafe’lerde dostlarınız da size eşlik edebilir.

Vakkorama App
VAKKORAMA
ON THE GO.
Vakkorama App
 • Vakkorama Google Play
 • Vakkorama AppStore
ÜYE OL Vakkorama yeniliklerinden ve özel fiyatlardan ilk sen haberdar ol. Hemen üye ol! ÜYE OL
TAKSİT SEÇENEKLERİ